درباره کلینیک واریس:

کارکنان متخصص ما متعهد به ارائه نتایج مورد نیاز شما هستند. گاهی اوقات بیماران قبل از درمان منتظر می مانند، اما نیازی به صبر نیست! با مراجعه کلینیک فوق تخصصی واریس می توانید از سال ها درد و ناراحتی جلوگیری کنید. ما بسیاری از درمان های کم تهاجمی را ارائه می دهیم که می توانند در یک ساعت یا کمتر تکمیل شوند. این درمان‌ها زمان بهبودی سریعی دارند و به شما امکان می‌دهند فوراً به کار خود بازگردید.

ما در کلینیک واریس گزینه‌های درمانی عمیق‌تری را ارائه می‌دهیم که ریشه بیماری‌های عروق را هدف قرار می‌دهند، بنابراین می‌توانیم عروق واریسی بیمار شما را برای همیشه حذف و درمان کنیم. متخصصین عروق ما یک تشخیص کامل را برای تعیین اینکه آیا این گزینه ها برای شما مناسب هستند ارائه خواهند داد. ماموریت همکاران جراحی عروق (VSA) ارائه مراقبت های استثنایی به بیماران در یک محیط شخصی و دلسوزانه است

به یاد داشته باشید در کلینیک فوق تخصصی درمان واریس بر خلاف بسیاری از کلینیک‌های مشابه که متخصصین قلب در آن مشغول به فعالیت هستند، درمان شما توسط پزشکان فوق تخصص عروق که در این زمینه تحصیلات آکادمیک دارند انجام خواهد شد.

رسالت کاری کلینیک واریس:

سلامتی شما در کلینیک فوق تخصصی واریس حرف اول را می زند.

اولویت ما در کلینیک واریس قبل از هر چیز، بیمار است. ما معتقدیم در دسترس بودن برای تجربه کلی بیمار و همچنین درک کامل تشخیص آن‌ها حیاتی است. ما با شما ملاقات خواهیم کرد و در مورد روش ها به شما آموزش خواهیم داد تا بتوانیم بهترین برنامه را برای شما پیدا کنیم. ما می‌خواهیم که درمان و درمان عروق شما تجربه‌ای بدون استرس باشد و با هر مراجعه به کلینیک ما به گرمی از شما استقبال می‌کنیم.

تیم جراحان فوق تخصص درمان واریس:

دکتر حسن موحدین

فوق تخصص جراحی عروق از دانشگاه علوم پزشکی تهران

دکتر اردلان سلیمانی

فوق تخصص جراحی عروق از دانشگاه علوم پزشکی بهشتی